Hindistan cevizli sabun

Arkadaşımın kız arkadaşıyla paylaştığı evinde tanışmıştım bununla ve oracaktı vurulmuştum. Güzel kokusuyla beni benden almış kendisini yeme isteği uyandırmıştı bende. Küçüktüm, toydum nereden bilebilirdim davulun bile dengi dengine çaldığını.

O bütün saf beyaz masumiyetiyle kirleri temizleyip, etrafa hoş kokular yaysa da benim yaşadığım ev onun temizleyemeyeceği kadar kirliydi. Onun evinde 2 sevgili yaşarken benim evimde 4 mühendis adayı yaşıyordu. Onun ev sahibi "kızlı erkekli olmuyo böyle" şikayetlerini iletirken benim ev sahibi "gençler şu numaraları kaydedin. Arayınca benden aldığınızı söyleyin" diyordu. Evdeki bütün adaylar mühendislik misyonunu üstlenmişti ve sabun çok çabuk bitiyordu. Abilerimizden öğrenmiştik v harfinden kadın figürleri türetmeyi. Onun evinde solo gitar sesleri yükselirken benim evimde "sayfa açılmıyo lan! Yüklenmeyin a.k." nidaları yer alıyordu ve ben arkadaşımdan daha çok Sasha Grey'in sesini duyordum.

Ona olan sevgimi hiç kaybetmedim. Yapılan alışverişlerin deftere yazıldığı ve ortak ödendiği dönemde bunu ev arkadaşlarıma anlatmak çok zor olsa da anlattım. Hor görüldüm, itildim, entel olmakla suçlandım. En çok da onu hayallediğim köşede 5 litrelik adinin de bayağısı düşüğün de aşağısı mavi bir sabunu görünce yıkıldım.


Tuğrul ELMAS